Masážne oleje

Masážne prírodné oleje

Masáže prírodnými olejmi upokojujú, zmierňujú bolesť a svalové napätie, posilňujú imunitu, sú prevenciou proti infekciám, odstraňujú únavu, regenerujú pokožku a svaly. Po masáži je pokožka jemná a vláčna.

Základ ručne vyrábaných masážnych olejov tvorí olej z hroznových jadier. Oleje sú za studena lisované. Sú jemné, s výbornou kĺzavosťou po pokožke. Olej z hroznových jadier je unikátny pre udržanie vlhkosti pokožky a je vysoko odporúčaný pre všetky typy pokožky. Obsahuje približne 88% nenasýtených mastných kyselín, vrátane 68% kyseliny linolovej, ktorá ľahko absorbuje a drží vodu v kožných bunkách a tým bráni dehydratácii pokožky a tvorbe vrások. Pôsobí ako silný antioxidant. . Oleje sú obohatené o lecitín a vitamín E.

Neobsahujú farbivá ani konzervačné látky. Výrobky nie sú testované na zvieratách. Oleje značky GREENUM sú vyrábané v rôznych vôňach. Ako vieme, vôňa je samoliečivým prostriedkom, ktorý možno použiť na sústredenie pozornosti na špecifickú oblasť negativity – a to je prvý krok k uvoľneniu negatívnej emócie.

Okrem uvedených vôní máme v ponuke aj tieto arómy: horská mäta, exotická vôňa jasmínu a ylang-ylang, kamilky, káva, vanilka, červené hrozno, škorica, zelený čaj, eukalyptus, lipa, maliny.

Obsah: 250 ml, 500 ml a 1000 ml

Showing 1–12 of 24 results